Pitted Cherries

Pitted Cherries: Fotografia biznesowa

O Pitted Cherries

Pitted Cherries to świeżo powstała agencja marketingowa, na potrzeby której wykonaliśmy fotografię wybranych członków zespołu.

O projekcie

Lider, account manager, księgowa i młodsza specjalistka ds. treści. Kamilowi Holwekowi udało się uwiecznić cztery różne osobowości i zawody tak, żeby mimo wszystko prezentowały się spójnie na stronie.

Klient:

Pitted Cherries

Zakres prac:

Fotografia biznesowa

Bednarz-Jańczyk

Kancelaria Adwokacka Bednarz-Jańczyk: Fotografia biznesowa

O Kancelarii Adwokackiej Bednarz-Jańczyk

Kancelaria Adwokacka Bednarz-Jańczyk powstała w wyniku współpracy Przemysława Jańczyka i Radosława Bednarza.

Fotografia

Zaufanie. Stabilność. Profesjonalizm. Bezpieczeństwo. To cechy, które muszą przekazać zdjęcia przedstawicieli zawodów zaufania publicznego.

Pomijając konieczny dress code fotografowanych główym narzędziem wykorzystywanym przez Kamila Holweka w tym projekcie było światło.

Klient

Kancelaria Adwokacka Bendarz-Jańczyk

Zakres prac

Fotografia biznesowa

Narodowy Kongres Rodziny

Narodowy Kongres Rodziny: Branding | PR | Foto | WWW | Zewnętrzny dział marketingu

O Narodowym Kongresie Rodziny

Narodowy Dzień Życia to projekt Fundacji Narodowego Dnia Życia, który jest doskonałą okazją do spotkania polskich rodzin, instytucji państwowych, ludzi nauki oraz organizacji pozarządowych. Narodowy Kongres Rodziny 2017 rozpoczyna Narodową Debatę o Rodzinie, czyli cykl spotkań i konferencji o sytuacji rodziny w Polsce oraz polityki prorodzinnej, którą prowadzi państwo. W czasie Kongresu poszczególne polityki będą poruszane w trzech kategoriach: pod kątem kulturowym, ekonomicznym i programowym. Wynikiem Kongresu będą postulaty kierunków budowania potencjału polskich rodzin jako energii silnego Narodu i Polski.

Branding i PR

Stworzyliśmy kompletną identyfikację wizualną Kongresu, poczynając od stworzenia strony dedykowanej wydarzeniu po materiały audiowizualne prezentowanie w trakcie wydarzenia.

Byliśmy także wsparciem Biura Prasowego i Biura Organizacyjnego; współpracowaliśmy przy tworzeniu jednolitego komunikatu nadawczego.

Foto

Większość zdjęć z Narodowego Kongresu Rodziny jest autorstwa członków naszego teamu, Kamila HAKA Holweka oraz Tomka Andrzejewskiego.

WWW

Na miesiąc przed Kongresem w ramach tworzenia identyfikacji wizualnej wydarzenia stworzyliśmy dla Fundacji Narodowego Dnia Życia kompletnie nową stronę internetową dzienzycia.pl.

Klient

Fundacja Narodowego Dnia Życia

Zakres prac

Branding | PR | Foto | WWW | Zewnętrzny dział marketingu

 

Bubala

Bubala.pl: WWW

O Bubala.pl

Bubala.pl jest sklepem internetowym marki odzieżowej, która posiada ponad tuzin punktów spredażowych stacjonarnych w całej Polsce. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest głównie do nowoczesnych i wymagających kobiet, produkty więc cechuje odwaga we wzornictwie i dbałość o wykończenia. Ubrania projektowane są w taki sposób, żeby można było dostosować je do wielu okazji – na co dzień, do pracy oraz na większe wyjścia.

WWW

Ze względu na określony profil odbiorców projektowanej dla marki strony okazało się dla nas ciekawym wyzwaniem. Zdecydowaliśmy się na kontrast (biel i czerń), dużo światła wokół poszczególnych elementów oraz nowoczesność. Z racji na ograniczoną ilość komponentów każdy musiał być wybrany z szczegółową precyzją. Ważnym elementem było także dostosowanie strony do wszystkich urządzeń mobilnych – w końcu prezentowane ubrania dedykowane były tzw. „modern business women”.

Klient:

Bubala.pl

Zakres prac: 

WWW

Rzemiosło Drewna Logo

Rzemiosło Drewna: Logo | Wizytówki

O Rzemiośle Drewna

Rzemiosło drewna. Feliks Dębowski. To rodzinna firma z historią i doświadczeniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Rodzina rzemieślnicza Dębowskich od ponad stu lat zajmuje się obróbką drewna. Dawniej przedmiotem ich pracy były głównie: produkcja i naprawa sprzetów użyteczności zawodowej (wozów drewnianych czy maszyn rolniczych) a także budowa domów oraz budynków gospodarczych. Obecnie zajmują się głównie produkcją mebli, wykończeniem domów i więźbami dachowymi.

Logo

Ostateczna wersja sygnetu jest efektem wielu etapów projeketowania i szkiców, od researchu po stworzenie końcowych założeń. Projekt powstał na bazie symbolicznego połączenia domu i drzewa. Dom, który wyrasata z ziemi jak drzewo, stanowi ostoję dla wielopokoleniowej rodziny, a czas jest jego sprzymierzeńcem. Sprawia, ze staje się trwalszy, a coraz gęstsze korzenie stanowią stabilny fundament. Szkice zostały uproszczone do mnimalistycznej formy, tak aby sygnet nie stracił na przejrzystości, bez względu na materiał, na którym będzie znakowany. W logotypie zawarta została także data powstania firmy (1902), wyeksponowana jako ważny wyznacznik marki.

Klient:

Rzemiosło Drewna

Zakres prac:

Logo | Wizytówki

calltoaction3

Lukato

Lukato: Logo | Fotografia | Identyfikacja Wizualna

O LUKATO

Lukato jest firmą biżuteryjną, która postawiła na indywidualizm, ale nie własny, tylko klienta. Oferowana przez nich biżuteria może być dowolnie konfikurowana przez użytkownika – jest półproduktem, do którego możesz dołączać dowolne elementy.

Logo

Biżuteria lukato została oparta o technologię specjalnego gwintu umożliwiającego do jednej obrączki przyłączanie różnych elementów. Stąd też czerpaliśmy inspirancję przy projektowaniu sygnetu, który jest przedstawia właśnie ten gwint. Całość utrzymaliśmy w czerni i bieli, dzięki czemu uzyskaliśmy spójność nowego logo z identyfikacją wizualną marki.

Klient:

LUKATO – producent mocno zakręconej biżuterii artystycznej

Zakres prac:

Logo | Fotografia | Identyfikacja Wizualna

calltoaction3

Centrum Służby Rodzinie: Rebranding | Identyfikacja Wizualna | PR | WWW

O Centrum Służby Rodzinie

Centrum Służby Rodzinie jest organizacją pożytku publicznego usytuowaną w Łodzi. Prowadzi poradnictwo specjalistyczne z zakresu psychologii, pedagogiki, prawa ja i pomocy socjalnej.

Rebranding

Zmiana sposobu postrzegania organizacji pożytku publicznego nie jest zadaniem łatwym. Przede wszystkim nie jest to jedynie zmiana wizualna, ale przekazanie całej idei stojącej za instytucją i będącej podstawą jej strategii. O trudnościach związanych z zarządzaniem od strony marketingowej w takich instytucjach pisaliśmy tutaj.

Logo

W procesie rebrandingu zdecydowano się na odrzucenie poprzedniego logo zamiast na jego odświeżenie. Nowe logo składa się z 3 znaczników – symboli instytucji, które wchodzą w skład Centrum:

  • Adopcyjnego Ośrodka Archidiecezjalnego,
  • Domu Samotnej Matki
  • oraz Fundacji Nadzieja.

W celu uzyskania transparentności przekazu zdecydowaliśmy się zanimizować to logo (animację możesz obejrzeć tutaj). Ograniczyliśmy także paletę kolorów do trzech.

Strona internetowa i plakaty

Resztę elementów identyfikacji wizualnej zdecydowaliśmy się utrzymać w tonacji kolorystycznej zastosowanej przy tworzeniu logo. Dzięki temu uzyskaliśmy spójny, jednorodny charakter oraz przyjazny użytkownikowi layout.

Strona:

CSR – strona oficjalna

PR

Dzięki kompleksowej obsłudze od strony public relations informacja o rebrandingu pojawiła się w łódzkich mediach, np. w Łódzkich Wiadomościach Dnia (Łódzkie Centrum Służby Rodzinie Zmienia Wizerunek). Zorganizowaliśmy także konferencję, na której prezentowany został nowy wizerunek Centrum.

Klient:

Centrum Służby Rodzinie

Zakres prac:

Rebranding | Identyfikacja Wizualna | PR | WWW

calltoaction3